,,Come in and stay a while” z chórem

Akademicki Chór Politechniki Opolskiej przygotował kolejną premierę!

Tym razem po angielsku, śpiewamy utwór pt. „Come in and stay a while”, którego autorem jest Rhonda Polay! – mówi dyrygentka Miłka Wocial-ZawadzkaJest spokój, klasa i elegancja. Zapraszamy do posłuchania i zostania z nami na chwilę w dźwiękach i harmoniach ludzi z pasją! „Daj sobie szansę na oddychanie. I staraj się jak najlepiej uśmiechać.”

Po niezwykłej premierze utworu „Sobótecka Opolska” Jana Krutula nie zwalniamy tempa. Podbudowani emocjami, pozytywną energią, jak również chęcią dalszego rozwoju nagraliśmy kolejny utwór. – relacjonuje z kolei sopranistka Sabina Kainka, studentka logistyki – Chcemy nim zachęcić naszych odbiorców, by zostali z nami na dłużej, zwolnili, uśmiechnęli się i zakochali w muzyce. Utwór jest dla nas bardzo wyjątkowy i zajmuje miejsce w sercu niejednego chórzysty. Przygotowywaliśmy go na Festiwal Music Everywhere, gdzie udało nam się zdobyć złote pasmo! Utwór został zadedykowany Agnieszce Franków-Żelazny, która jest mistrzynią oraz inspiracją naszej dyrygentki Miłki. Nad realizacją czuwało 3PM Studio Nagrań Opole, a co ciekawe i nadzwyczajne to fakt , że sam Radek Wocial – właściciel studia – zechciał z nami wystąpić!

Już niedługo usłyszymy kolejny utwór w wykonaniu chóru – „Sojkę”, czyli najczęściej śpiewaną pozycję z repertuaru młodych artystów. Będzie to wykonanie wyjątkowe, bo wezmą w nim udział chórzyści zarówno z aktualnego składu, jak i z poprzednich, trzynastu już lat działalności ACPO.

KATEGORIE

POLECANE

ARCHIWUM

WAŻNE

GALERIA

Rok 2021
Zdarta trawa i dwie górki żwiru
Rok 2021
Kobieta i troje mężczyzn za stołem na podwyższeniu, poniżej dwa stoły za którymi siedzą ludzie, i na których stoją błękitne i czarne termosy
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021

Zobacz także