Ponad 200 młodych uczestników zakończyło 18. edycję Dziecięcej Politechniki Opolskiej. Finałowy wykład poświęcony zarządzaniu i pracy menedżera był nie tylko ostatnim spotkaniem tegorocznego cyklu, ale także okazją do uroczystego wręczenia dyplomów najmłodszym studentom Politechniki Opolskiej. Przez cały rok dzieci rozwijały swoją ciekawość świata, poznawały nowe dziedziny wiedzy i przekonywały się, że nauka może być prawdziwą przygodą. Wiadomości Uczelniane …







































































































