Nowi doktorzy i doktorzy habilitowani odebrali dyplomy, a najlepsi studenci i doktoranci zostali uhonorowani za swoje osiągnięcia. Tegoroczne Święto Politechniki Opolskiej, obchodzone w jubileuszowym roku 60-lecia uczelni, stało się okazją do podkreślenia sukcesów całej społeczności akademickiej.