Święto Politechniki Opolskiej, 27 maja 2026 r.

Nowi doktorzy i doktorzy habilitowani odebrali dyplomy, a najlepsi studenci i doktoranci zostali uhonorowani za swoje osiągnięcia. Tegoroczne Święto Politechniki Opolskiej, obchodzone w jubileuszowym roku 60-lecia uczelni, stało się okazją do podkreślenia sukcesów całej społeczności akademickiej.

Sprawdź pozostałe galerie

Pamiątkowe zdjęcie czterech muzyków stojących obok siebie na scenie po koncercie. Trzymają swoje instrumenty: kontrabas, flet oraz dzwonki ortofoniczne (glockenspiel).