W sobotę, 9 maja 2026 r., odbyła się kolejna, XIV edycja Opolskiego Ekspresu Dętego. Tym razem muzyczny pociąg przemierzył trasę na odcinku Opole Główne – Racibórz.
Wydarzenie przyciągnęło tłumy pasażerów i miłośników muzyki, którzy wspólnie z muzykami wypełnili wagony. Koncerty na peronach oraz energetyczne występy w trakcie jazdy sprawiły, że podróż do Raciborza stała się niezapomnianym widowiskiem.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i niesamowitą atmosferę! Do zobaczenia w kolejnej edycji!




















