Lean i Six Sigma na jednych studiach podyplomowych!

W stale udoskonalanej ofercie uczelnianych „podyplomówek” pojawiła się nowa propozycja – Lean Six Sigma Expert. Studia te powinny zainteresować przede wszystkim pracowników ciągłego doskonalenia, liderów i pracowników działów jakości, pracowników produkcji, specjalistów ds. zapewnienia jakości w produkcji i usługach, inżynierów ds. Lean, czy inżynierów ds. projektów Green Belt.

Dwieście godzin zajęć dydaktycznych prowadzonych przez trzynastu wysokiej klasy specjalistów i realizacja projektu (w ramach zaliczenia studiów) pomoże w zdobyciu ponad 60 umiejętności! Studia kończą się przystąpieniem do egzaminu certyfikowanego z projektu.

– Nasza oferta studiów jest unikatowa w odniesieniu do istniejących już na Opolszczyźnie podyplomówek. Jest to możliwe dzięki pozyskaniu doświadczonych i certyfikowanych trenerów, w tym Master Black Belta oraz Black Belta z obszaru Lean Six Sigma. Zależy nam na tym, aby uczestnicy studiów mieli nie tylko możliwość na pozyskanie wiedzy z obszaru Lean i Six Sigma, ale przede wszystkim nabycie umiejętności szczupłego myślenia w rozwiązywaniu problemów biznesowych. Warto również podkreślić, że atutem jest cena studiów, bardzo konkurencyjna w porównaniu z ofertą innych, nieodległych uczelni. Program studiów został przygotowany i będzie realizowany przy współpracy ze Szkołą Doskonalenia PATH – podkreśla kierownik studiów dr inż. Regina Mazurek z Wydziału Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej.

Rekrutacja na studia podyplomowe już trwa, szczegóły dostępne są tutaj.

KATEGORIE

POLECANE

ARCHIWUM

WAŻNE

GALERIA

Rok 2021
Zdarta trawa i dwie górki żwiru
Rok 2021
Kobieta i troje mężczyzn za stołem na podwyższeniu, poniżej dwa stoły za którymi siedzą ludzie, i na których stoją błękitne i czarne termosy
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021

Zobacz także

Zagraniczni eksperci wspierają promotorów szkoły doktorskiej

W warsztatach, których celem jest umiędzynarodowienie i zwiększenie efektywności kształcenia w Szkole Doktorskiej Politechniki Opolskiej, prelegentami są wybitni naukowcy z Wielkiej Brytanii, Indii, Hiszpanii i Turcji. Wydarzenie to realizowane jest w ramach projektu „STER na umiędzynarodowienie szkoły doktorskiej Politechniki Opolskiej” finansowanego przez NAWA.

Czytaj więcej »