Nagroda za rozwój naukowy

Podczas uroczystego spotkania w pierwszych dniach czerwca rektor Politechniki Opolskiej prof. Marek Tukiendorf wręczył indywidualne nagrody I stopnia za uzyskanie stopnia doktora habilitowanego dwóm pracownikom politechniki.

Kolejni ,,profesorowie nadzwyczajni” na uczelni to dr hab. Renata Szyguła, prodziekan ds. dydaktyki Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterpii, która uzyskała habilitację z nauk o kulturze fizycznej, oraz dr hab. inż. Janusz Wielki z Wydziału Ekonomii i Zarządzania, który habilitował się z nauk ekonomicznych.

Choć naukowcy zgodnie podkreślają, że nie wybrali swojej drogi dla profitów i wyróżnień, to jednak fakt, że ich działalność jest doceniana, z pewnością przynosi im satysfakcję. Zwłaszcza, jeśli nagrodę za szczególne dokonania przyznaje szef, a więc rektor uczelni, z którą związali swoją karierę.

KATEGORIE

POLECANE

ARCHIWUM

WAŻNE

GALERIA

Rok 2021
Zdarta trawa i dwie górki żwiru
Rok 2021
Kobieta i troje mężczyzn za stołem na podwyższeniu, poniżej dwa stoły za którymi siedzą ludzie, i na których stoją błękitne i czarne termosy
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021

Zobacz także

Zbliżenie na studenta prezentującego z bliska konstrukcję gryfu i korpusu gitary trzem egzaminatorom siedzącym przy stole.

Inżynieria w rytmie rocka

Na Wydziale Mechanicznym Politechniki Opolskiej obrona pracy dyplomowej może brzmieć… naprawdę głośno. Wszystko za sprawą oryginalnej pracy pt. „Od pomysłu do prototypu- projektowanie i produkcja komponentów gitary elektrycznej wraz z zastosowaniem technologii addytywnej”, której zwieńczeniem była nie tylko prezentacja inżynierskich rozwiązań, ale także krótki koncert na zaprojektowanym instrumencie.

Czytaj więcej »