Święto Politechniki Opolskiej – promocje naukowe i wyróżnienia

Uroczyste spotkanie środowiska akademickiego, promocje doktorskie i habilitacyjne i wręczenie nagród studentom i doktorantom – już 27 maja 2026 roku odbędzie się Święto Politechniki Opolskiej.

Jednym z jej najważniejszych punktów będą promocje doktorskie i habilitacyjne osób, które w ostatnim roku akademickim uzyskały stopień doktora oraz doktora habilitowanego. Podczas ceremonii wręczone zostaną również nagrody dla studentów i doktorantów wyróżniających się działalnością naukową, organizacyjną i społeczną.
Święto Politechniki Opolskiej to coroczna okazja do podkreślenia osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych całej społeczności akademickiej oraz uhonorowania osób szczególnie zaangażowanych w rozwój uczelni. Uroczystość rozpocznie się 27 maja o godz. 12.00 w auli Zespołu Dydaktycznego „Łącznik” przy ul. Mikołajczyka 16 w Opolu.
Osoby ze szczególnymi potrzebami, które planują udział w wydarzeniu proszone są o wcześniejszy kontakt z Działem Promocji Komunikacji i Kultury Politechniki Opolskiej: 
e-mail: promocja@po.edu.pl, tel.: 774498126.

KATEGORIE

POLECANE

ARCHIWUM

WAŻNE

GALERIA

Rok 2021
Zdarta trawa i dwie górki żwiru
Rok 2021
Kobieta i troje mężczyzn za stołem na podwyższeniu, poniżej dwa stoły za którymi siedzą ludzie, i na których stoją błękitne i czarne termosy
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021
Rok 2021

Zobacz także

Mentorzy i studenci ponownie połączyli siły. Finał czwartej edycji MentorMix

Kilka miesięcy spotkań, rozmów o karierze, wspólne wyznaczanie celów i praca nad rozwojem zawodowym – tak wyglądała czwarta edycja programu MentorMix realizowanego przez Akademickie Biuro Karier Politechniki Opolskiej. Program połączył trzynastu studentów z ekspertami reprezentującymi różnorodne sektory gospodarki – od przemysłu i produkcji, przez ochronę zdrowia, administrację publiczną i IT, aż po sektor usług.

Czytaj więcej »

Zielone kampusy zaczynają się od współpracy. Międzynarodowe warsztaty GreenCamUz na Politechnice Opolskiej

27 przedstawicieli uczelni partnerskich z Uzbekistanu, Turcji oraz Litwy uczestniczyło w tygodniowych warsztatach realizowanych na Politechnice Opolskiej w ramach projektu GreenCamUz programu Erasmus+ KA2. Goście brali udział w intensywnym programie szkoleniowym przygotowanym przez naszą uczelnię, poświęconym idei zrównoważonego rozwoju i tworzenia zielonych kampusów akademickich.

Czytaj więcej »