
Ponad tysiąc osób na pierwszym Festiwalu Kierunków Politechniki Opolskiej
Ponad tysiąc uczniów szkół średnich odwiedziło Politechnikę Opolską podczas pierwszego Festiwalu Kierunków. Wydarzenie było okazją do poznania oferty studiów, rozmów ze studentami i wykładowcami oraz udziału w licznych pokazach, warsztatach i aktywnościach przygotowanych przez wydziały oraz jednostki uczelni.



