Akademia Młodych Serc

Temat: wykład onlineCo można robić na szlakach winiarskich? Prowadząca: dr Daria Hołodnik, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej Wykłady odbywają się w nowoczesnej i przestronnej sali (KS2) Wydziału Budownictwa i Architektury. Akademia Młodych Serc …

AKADEMIA MŁODYCH SERC (Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku przy Politechnice Opolskiej) powstała z potrzeby propagowania idei zdrowego i satysfakcjonującego sposobu życia, ze skutecznym programem edukacyjno-terapeutycznym, mającym na celu osiągnięcie jedności ciała, umysłu i ducha. Inicjatorem i współzałożycielem Akademii była Fundacja Międzypokoleniowa C Z A S – CENTRUM ZDROWIA AKTYWNEGO SENIORA w Opolu. Za funkcjonowanie Akademii odpowiada Politechnika Opolska.

Data wydarzenia:

Od: 2022-01-27 16:00:00