BazaR „IoT w sieciach przemysłowych”

Listopad na Politechnice Opolskiej zawsze stoi pod znakiem szkoleń i warsztatów z przedsiębiorcami i pracownikami uczelni. BazaR znowu otwarty – ruszają zapisy na darmowe szkolenia dla studentów i absolwentów Politechniki Opolskiej! Zapraszamy do zapisów! Wrzucajcie do BazaR’owego koszyka te warsztaty, które będą dla Was najbardziej interesujące.

Temat: IoT w sieciach przemysłowych

STACJONARNIE: II Kampus Politechniki Opolskiej, Prószkowska 76 [ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA]

Opis: Nowoczesny przemysł, digitalizacja i rozwiązania chmurowe wymagają stosowania odpowiednich technologii IOT. Jak można wykorzystać format JSON oraz protokół MQTT w sieciach przemysłowych? I co ma z tym wspólnego IO-Link? Prezentacja zostanie poparta praktycznym przykładem zrealizowanym na platformie Raspberry Pi z wykorzystaniem Node-RED i Mosquitto MQTT.

Prelegent – Group Leader i Test Engineer w Dziale Badań i Rozwoju ifm ecolink. Absolwent Politechniki Opolskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Jest odpowiedzialny za przygotowywanie strategii oraz przeprowadzanie testów prototypów i urządzeń automatyki przemysłowej.

Zapisz się …

Poniżej zapoznajcie się z harmonogramem szkoleń, cały cykl potrwa jedynie dwa tygodnie! Spieszcie się, bo prawie na każde szkolenie ilość miejsc jest ograniczona.

Pytania kierować można do organizatorów na adres: abk@po.edu.pl  lub telefonicznie: 77/449-81-70 lub 77/449-81-34.

Data wydarzenia:

Od: 2022-11-24 16:00:00