Interdyscyplinarny Areopag

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego zaprasza pracowników opolskich uczelni na kolejne spotkanie w ramach Interdyscyplinarnego Areopagu.

– Interdyscyplinarne ujęcie ma poszerzyć i pogłębić spojrzenie na wybraną problematykę, a także umożliwić lepsze poznanie badań prowadzonych przez opolskich naukowców. Stąd zaproszenie do współpracy kierowane do wszystkich pracowników opolskich uczelni, niezależnie od ich światopoglądowych przekonań – informuje ks. prof. dr hab. Marcin Worbs, organizator Interdyscyplinarnego Areopagu.
W programie: „Kształtowanie postaw proekologicznych. Refleksje psycholożki wokół VI rozdziału encykliki „Laudato si’” dr Agnieszki Franczyk praz „ Edukacja i duchowość ekologiczna. Refleksje teologa i pedagoga wokół VI rozdziału encykliki „Laudato si’” ks. prof. dr hab. Jana Kochela.

Data wydarzenia:

Od: 2021-12-10 19:00:00