Zapraszamy na kolejny koncert el12 Opole Politechnic Band – Generacja 2.0 z cyklu „Z Orkiestrą po Zamkach i Pałacach”. W programie zagraniczna muzyka rozrywkowa. Wstęp jak zawsze wolny

Gdzie jesteś: Strona główna / Wydarzenia / Koncert z cyklu „Z Orkiestrą po Zamkach i Pałacach”
„Z orkiestrą po zamkach i pałacach” to autorski cykl koncertów realizowany od 2012 roku przez Przemysława Ślusarczyka – opolskiego kompozytora, dyrygenta, animatora kultury – pomysłodawcy nowatorskich, pierwszych tego typu akcji: „Opolski ekspres dęty”, która została przygotowana na Politechnice Opolskiej i z wielkim sukcesem po raz pierwszy odbyła się w 2010 roku oraz jej kontynuacji „Z orkiestrą po Odrze”, zapoczątkowanej w 2012 roku. Partnerem akcji jest Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna (OROT).
więcej o cyklu i orkiestrach: https://orkiestra.opole.pl/index.php/muzyczne-impresje-z-orkiestra-po-zamkach-i-palacach
blog orkiestrowy: https://orkiestra.blog
Zapraszamy na kolejny koncert el12 Opole Politechnic Band – Generacja 2.0 z cyklu „Z Orkiestrą po Zamkach i Pałacach”. W programie zagraniczna muzyka rozrywkowa. Wstęp jak zawsze wolny

Od: 2026-06-13 16:00:00
Do: 2026-06-13 18:00:00
Muzeum Śląska Opolskiego (taras / Sala Odczytowa)