Piastonalia 2022

Koncerty, kino plenerowe, samochodowe, wyścig smoczych łodzi, zawody esportowe oraz rajd motocyklowy z rektorem – tak w telegraficznym skrócie prezentuje się program tegorocznych Piastonaliów na Politechnice Opolskiej. Wiadomości Uczelniane …
Zdjęcie nr 4 z galerii: Piastonalia 2015

– Głównym punktem piastonaliowego programu są oczywiście koncerty. W pierwszy dzień, tj. czwartek 19 maja na błoniach Politechniki Opolskiej wystąpią wyczekiwani przez naszych studentów Tede, Paluch i Smolasty. Co warto podkreślić, to niezwykły support: przed raperami wystąpi nasz student ukrywający się pod pseudonimem Zaczarowany Dorożkarz. W drugi dzień, 20 maja, na scenie wystąpią popularne zespoły: Big Cyc, Happysad oraz Nocny Kochanek – zapowiada Radosław Kucharz, przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej.

Data wydarzenia:

Od: 2022-05-16 08:00:00