Politechnika Opolska solidarna z Ukrainą

W odpowiedzi na spore zainteresowanie akcją charytatywną z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, śpieszymy poinformować, że przedłużamy możliwość pokonywania kilometrów w ramach akcji POLITECHNIKA OPOLSKA Solidarna z Ukrainą. Celem akcji jest, tradycyjnie już, pokonanie 5-cio kilometrowego dystansu.
Zdjęcie nr 3 z galerii: Akcja charytatywna z okazji Dnia Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, a także Dnia Mężczyzny, organizujemy charytatywny marszobieg Politechniki Opolskiej.
W poniedziałek 7 marca, o godz. 15:30 wyruszymy wspólnie z drugiego kampusu i pokonamy 5 km w dowolnym tempie: marszu, biegu, truchcie by okazać solidarność z Ukrainą.
Nasz wysiłek zostanie zauważony – uczelnia pozyskała trzech sponsorów, którzy wynagrodzą każdy pokonany przez nas kilometr.
Spacer, bieg, marsz należy udokumentować za pomocą jednej z aplikacji treningowych (np. Map My Run, Nike Run Club, Run Log), a następnie przesłać zrzut ekranu do Działu Promocji, Komunikacji i Kultury: promocja@po.edu.pl. Jeżeli ktoś nie może wziąć udziału we wspólnym marszobiegu, może wykonać bieg, spacer w dowolnej lokalizacji i również przesłać zrzut ekranu.
Wszystkie skany trafią do sponsorów, którzy przeleją zebrane środki na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Data wydarzenia:

Od: 2022-03-07 15:30:00

Do: 2022-03-07 17:00:00

Miejsce:

II Kampus Politechniki Opolskiej