Półkolonie Letnie z AZS, turnus I

serdecznie zapraszamy na kolejne Półkolonie z AZS-em! Zdajemy sobie sprawę jak niezwykle istotna jest aktywność fizyczna podczas rozwoju dzieci i młodzieży. Dlatego właśnie w tym kierunku organizujemy nasz wypoczynek podczas wakacji! Na każdego uczestnika czekają zajęcia z 6 dyscyplin: koszykówki, piłki siatkowej, samoobrony, lekkoatletyki, badmintona oraz wspinaczki!

Zapisy prowadzimy standardowo na naszej stronie internetowej: Półkolonie Letnie z AZS 2022 – AZS4kids | Oficjalna witryna AZS Politechniki Opolskiej

Tam też znajdują się szczegółowe informacje odnośnie turnusów oraz wszelkie wymagane dokumenty. Życzymy w szczególności mnóstwo zdrowia!! Do zobaczenia 😉

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku na obiekcie sportowym Politechniki Opolskiej, codziennie inna dyscyplina sportu. Półkolonie adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat.

Zapewniamy: więcej informacji …

Data wydarzenia:

Od: 2022-06-27 07:00:00